Sobota, 1 dubna, 2023
novinky
Home pro Ženy Jak na mokrý orgasmus

Jak na mokrý orgasmus

-

Myslíte si, že mokrý orgasmus je doména jen mužů a několika vyvolených žen? I tento typ orgasmu se však dá naučit a zažít jej tak můžete i vy. Inspirujte se tipy a užijte si doposud nepoznanou slast. Povzneste své milostné hrátky na novou úroveň.

O co se jedná

Mokrý orgasmus můžete znát také pod slovem squirt nebo ženská ejakulace. Tento typ orgasmu provází svalové stahy jako u běžného vzrušení, cítit však můžete i křeče. O tomto mokrém orgasmu je známo, že se jedná o jeden z nejintenzivnějších zážitků. Těšit se tedy můžete na opravdu silné vzrušení.

Kdo jej může zažít

Říká se, že tento typ orgasmu může zažít jen určité procento žen. Ve statistikách se mluví zhruba o 35 %. Odborníci však tvrdí, že správným drážděním je možné dosáhnout mokrého orgasmu u téměř každé ženy. Důležité je vědět, jak na to, dopřát si klid a počítat s tím, že to nemusí být hned na první pokus. Skvělým pomocníkem mohou být také erotické pomůcky, které vám zpříjemní dráždění na těch správných místech.

Jak vzniká mokrý orgasmus

U žen vzniká mokrý orgasmus ve Skeneho žlázách. Ty produkují tekutinu, o které se dá mluvit jako o ženském ejakulátu. Pokud byste hledali Skeneho žlázy, nachází se blízko místa, kde ústí močová trubice a velmi blízko je i ženský bod G. Vyberte si tak G-bod vibrátor, který vám pomůže dosáhnout nového zážitku a doposud nepoznaného vzrušení.

Jak ho dosáhnout

Na mokrý orgasmus opravdu potřebujete klid a zbavit se stresu. Klidně začněte partnerskou erotickou masáží, vytvořte si příjemnou atmosféru, přidejte svíčky a nezapomeňte i na erotické spodní prádlo. Dopřejte si delší předehru a věnujte se technikám, které vás co nejvíc uvolní. Skvělou předehrou je například orální sex. Neměli byste však vyvrcholit drážděním klitorisu. Soustřeďte se na dráždění zmíněného bodu G, který se nachází na přední stěně pochvy, a to zhruba 3 centimetry od vchodu.

Vyberte si pomocníky

Vyzkoušejte i erotické hračky, které mají za úkol soustředit se právě na dráždění bodu G. Ještě než dojde k mokrému orgasmu, tak můžete cítit mírný tlak v močovém měchýři. Můžete mít také pocit, že se vám chce na toaletu, ale nepřestávejte v dráždění. Následně přichází ženská ejakulace a velmi intenzivní a silný orgasmus.

Mohlo by Vás zajímat

PR článek