Sobota, 1 dubna, 2023
novinky
Home pro Ženy Podzim na talíři během chvilky aneb co vytáhnout z mrazáku, když se...

Podzim na talíři během chvilky aneb co vytáhnout z mrazáku, když se nám nechce vařit

-

Podzim láká k línějším dnům, které jsou plné odpočinku a relaxace. Pokud jste naladění spíše na lenošení než na časté a zdlouhavé vaření, poradíme, čím je dobré se zásobit, abyste jedli rychle i kvalitně a strávili na tom minimum času.

Vsaďte na hotové směsi

Paella, teriyaki pánev nebo sýrové penne? Občas není čas ani chuť hrát si na hrdiny a když to jednoduše nejde, je dobré mít v záloze skvělé jídlo, které připravíte během chviličky. Pokud jste se nepřipravili na tyto dny sami, vytáhněte z mrazáku již hotové směsi, které vás zachrání před hladem a dodají tolik potřebné živiny.

Pizza to jistí

I když se snažíte dodržet zdravou životosprávu, někdy přijdou dny, kdy byste se nejraději schovali pod deku, zapnuli televizi a jedli pizzu s pořádnou náloží sýra? Naprosto souzníme. Pokud nechcete čekat na lince vaší oblíbené pizzerie, vytáhněte z mrazáku oblíbenou mraženou pizzu a během chvíle se můžete pořádně nadlábnout.

Zelenina především

Máte chuť na asijskou kuchyni nebo potřebujete rychle vytvořit skvělou polévku? Pak se vám budou hodit zeleninové směsi, které vám vykouzlí během chvíle hodně muziky. Nejen, že ušetříte čas, ale uděláte i skvělé jídlo plné vitamínů a vlákniny.

Oslaďte si život

Kdo říkal, že jídlo musí být jen slané? I když preferujete spíše slané varianty, občas je dobré svůj jídelníček ozvláštnit a dát si něco sladšího. To mohou splnit šišky s mákem nebo třeba plněné knedlíky, kde najdete své oblíbené ovoce.

Tradice je základ

Máte chuť na klasiku? Ať už se vám sbíhají sliny na plněné papriky, svíčkovou nebo halušky, ne vždy se nám chce pouštět do jídel, jejichž příprava trvá několik hodin. I proto je dobré mít pro tyto případy zálohu v podobě hotového jídla, které si v sobě uchovává všechny chutě a vy můžete mít během pár chvil jídlo jako od babičky.

Mražené jídlo rozhodně neznamená méně kvalitní, proto nemějte obavy a vyzkoušejte rychlost přípravy i skvělou chuť, kterou mražené pokrmy nabízí.

Mohlo by Vás zajímat

PR článek