Sobota, 1 dubna, 2023
novinky
Home Rady a Návody Peníze můžeme darovat originálně

Peníze můžeme darovat originálně

-

Svým blízkým chceme dělat radost a snažíme se tak pro ně vybírat dárky, které je potěší. Někdy ale místo věcí chceme darovat peníze. I ty lze originálně zabalit. Jak na to?

Designové obaly

Každý z nás má své sny i požadavky nebo shání něco, co opravdu potřebuje. Když máme možnost se se svými blízkými domluvit, je to rozhodně lepší než jen kupovat dárky naslepo a doufat, že se budou líbit. Volba může padnout také na hotové peníze, které budou využity právě ke splnění nějakého snu nebo třeba nákupu věci, která je dražší, ale pokud se složí více blízkých osob, není tak nedosažitelná. Před námi pak zůstává otázka, jak peníze originálně zabalit, abychom je nedávali jen z ruky do ruky. Ano, samozřejmě i to svůj účel splní, přesto si můžeme s balením trochu pohrát. Skvěle vypadají obálky na peníze, do kterých je jen vložíme a nad dalším obalováním již nemusíme přemýšlet, je to jednoduché a rychlé řešení. Využijeme je pak také třeba na lístky na kulturní akce různé vouchery nebo poukázky na nákup.

S trochou humoru

Může se ale stát, že budeme chtít peníze zabalit více originálním způsobem, aby překvapil nebo pobavil, zvlášť pokud je jejich budoucí majitel opravdu kamarád nebo někdo velmi blízký. Trochu námahy pro mozkové závity, než své peníze dostane, tak mohou zajistit různé kasičky a hlavolamy, kam se peníze vloží a poté musí obdarovaný sám zjistit, jak je dostane ven. Nebo naopak takovou pokladničku využije ke spoření na svůj sen a my tak vlastně darujeme dvakrát. Můžeme udělat originální dárek, který potěší nejen svou hodnotou, ale také právě tím, jak je zabalený. Ukáže totiž obdarovanému, že jsme si dali práci i s vymýšlením jedinečného balení.

K opravdovému pozlobení našich blízkých pak patří třeba předání částky v drobných v měšci. Musíme však myslet na to, že jim zároveň i přiděláme práci s výměnou za bankovky, proto je vhodné si takové žertíky dopředu rozmyslet a vědět, ke komu si je můžeme dovolit, aby udělaly opravdu radost.

Mohlo by Vás zajímat

PR článek