Sobota, 1 dubna, 2023
novinky
Home Horoskopy Pořadí znamení od nejmilejšího po nejméně příjemné: Kdo vyhledává mír a kdo...

Pořadí znamení od nejmilejšího po nejméně příjemné: Kdo vyhledává mír a kdo dřív pomstu? A kteří jsou pasivní agresivní?

-

Astrologie nám pomůže pochopit, proč jsou lidé takoví, jací jsou. Pokud se tedy divíte, že někteří ve vašem okolí jsou přirozeně milí a z jiných na dálku srší negativní energie, odpověď můžete nalézt i ve zvěrokruhu.

Jednotlivé znamení jsme uspořádali od nejmilejšího po nejnepříjemnější (samozřejmě vždy jsou výjimky ovlivněny životními zkušenostmi a okolnostmi):

Váhy: mírotvorců
Váhy jsou nejpříjemnějším znamením, s jakým se můžete setkat, protože vynakládají maximální úsilí na to, aby byly laskavé. Osoby v tomto znamení se už narodí jako mírotvorci, což znamená, že pokud zpozorují jakékoliv známky nesouhlasu mezi přáteli, rodinou nebo cizími lidmi, udělají vše, co je v jejich silách, aby věci napravili. Vynakládají hodně energie na to, aby mělo všechno lehký a příjemný průběh, aby jejich nejbližší měli šťastný a spokojený život. Mají z toho radost.

Ryby: Laskavé, ale bojí se konfliktů
Ryby jsou laskavé vůči druhým, protože mají tak dobrý pocit ze sebe i z okolí. Zároveň nejsou sobecké. Jinými slovy, jejich laskavý přístup není jen trikem, jak přimět ostatní, aby jejich zbožňovali.

Na druhé straně, kromě toho, že osoby v tomto znamení jsou milé a nápomocné, nemají sílu řešit konfliktní situace. Sice je nevytvářejí, ale ani nevědí řešit, takže z nich utečou.

FOTOGALERIE
Které znamení jsou přátelské a které ne?
Zdroj: iStockphoto
Býk: Trpělivý sympaťák
Býk mě po více stránkách sympatickou pozitivní osobnost. Je to typ člověka, který vždy sdílí hezké věci a zážitky i s cizími lidmi, dá vám přednost, podrží dveře. Je také neuvěřitelně trpělivý. To znamená, že Býka tak snadno nerozhněval, ale když se rozzlobí, také trvá, dokud se uklidní.

Býk je přirozeně citlivý a přímý, neskrývá své pocity.

Vodnář: Usměvavý přítel
Pokud natrefíte na Vodnáře ve špatné náladě, je to výjimečná situace. Ve skutečnosti je velmi přátelský, usměje se na každého koho potká, má snahu každého lépe poznat a nedělat si ukvapené závěry. Vodnář miluje poznávání nových lidí. Tehdy se cítí nejlépe – cítí své autentické já, které rád ukazuje.

Střelec: Nic negativní nechce slyšet
Střelec je další zajímavou a milou osobností, protože se snaží zbavit všeho (a kohokoliv), což považuje za negativní. Vždy si jde za svým cílem a když se se Střelcem chcete sblížit, musíte vibrovat na jeho úrovni. To znamená, například, že nemůžete mluvit o věcech, které nenávidí a mít negativní postoj.

Kvůli uvolněným životním pravidlům se může zdát, že se Střelec vyhýbá nevyhnutelnému, ale ve skutečnosti je mu to úplně jedno. Nejdůležitější je zůstat pozitivní a vše negativní obcházet. Pokud se v jeho společnosti začnete stěžovat, naříkat, zda pomlouvat druhých, přehrajete na celé čáře.

Blíženci: Buď super milí nebo nepříjemní
Blíženci mají v mnoha oblastech dvě tváře. I pokud jde o jejich nastavení vůči okolí. Mohou být buď velmi milí, nebo velmi nepříjemní – vše závisí na tom, v jaké náladě jejich potkáte. Když jsou nejmilejší, je to proto, že jsou citliví, ale když jsou na dně, jsou výrazně konfrontační, hádavý, obviňující. Když se cítí šťastní, rozdávají úsměvy a laskavost. Jednoduše, při tomto znamení třeba být připraven na všechno.

FOTOGALERIE
Které znamení jsou přátelské a které ne ?, Foto: Emili Sindlev, Street Style Fashion, Kodaň, 2021
Zdroj: Profimedia
Rak: Náladový kvůli vlastním problémům
Rak dokáže být velmi milý, ale je také velmi náladový. Můžete mít pocit, že má něco proti vám, a přitom jen řeší uvnitř své emoce nebo nálady. Někdy se tedy zdá méně příjemný, než ve skutečnosti je. Když vede vnitřní boje sám se sebou, obvykle se zavře v pokoji nebo vypláče, nechce to řešit s okolím.

Lev: Musí zapůsobit na okolí
Lev je milý proto, že je pro něj nesmírně důležité, aby zapůsobil na okolí a stal se středem pozornosti. Miluje být přátelský a strávit příjemný čas s lidmi. Navíc ví, že to nedokáže, když bude negativní nastaven.

Na jedné straně je Lev shovívavý a soucitný, ale nevyplatí se s ním zahrávat. Nemá trpělivost na lidi, kteří se mu záměrně či nechtěně pokoušejí ublížit. Někdy je však příliš samolibý.

Panna: Pasivní agresivní
Panna je milá tehdy, pokud si může dopřát relax a pohodu. Nicméně nejednou jí v tom brání povaha, která ji žene do kvalitních supervýkonné a perfekcionismus. Tato upjatá osobnost může chovat jako nepříjemná, i když takovou nechce být. Pravdou je, že Panny dokáží být velmi nepříjemně pasivně agresivní. Například mají poznámky, které se zdají být zaměřeny na vás, ale nejste si zcela jisti, zda se jen stěžují nebo chtějí být vůči vám špatné. Pomůcku nedostanete.

Mohlo by Vás zajímat

PR článek