Úterý, 6 června, 2023
novinky
Home Horoskopy Patříte k nim? Které znamení nejvíce rozhazují peníze? Datum vašeho narození vše...

Patříte k nim? Které znamení nejvíce rozhazují peníze? Datum vašeho narození vše prozradí

-


Chybí vám neustále peníze, nevíte je správně investovat nebo si je nedokážete pořádně užít? Prozradíme vám, co byste měli dělat se svými úsporami z hlediska vašeho znamení.

Datum vašeho narození totiž napoví, jaký vztah máte k financování a na co byste měli dávat největší pozor.

Beran
Tvrdě pracujete a kvůli tomu se chcete vždy nějak odměnit. To je skvělé až do momentu, kdy zapomenete zvážit své finanční možnosti. Rady rozhazujete a míjíte na zbytečné rozmary. Proto se musíte naučit šetřit a dobře zvážit, co ve skutečnosti potřebujete.

Býk
Mnoho investujete do své blízké. Své potřeby utlačuje do pozadí. Sice nikdy nepřekročíte hranici svých úspor, ale vy z těch peněz hodně nemáte.

Měli byste začít utrácet více i na sebe a pro své potěšení. Zasloužíte si to stejně, jako lidé kterým takto neustále děláte radost.

Blíženci
Nedokážete odolat nákupem. Vždy do posledního centu utratíte vše, co si na tento den vyhradíte. Pokud by se vám náhodou něco zvyšovalo, vejdete do dalšího obchodu a koupíte si něco tam.

Musíte pochopit, že peníze našetřeno navíc jsou dobré i pro vaši budoucnost, nejen na aktuální potěšení.

Rak
Dávejte si pozor na rychlé a emotivní rozhodnutí. Když se cítíte pod tlakem, nikdy nepřemýšlejte nad nápady, které stojí hodně peněz. Tehdy nikdy nesvazuje všechny důsledky a můžete se dostat do velkých problémů. Raději chvilku počkejte a také se snažte poradit s někým jiným.

Lev
Peníze jsou pro ně velkou motivací. Dokáží jejich hnát dopředu, ale zároveň kvůli nim ztrácejí kontrolu. Když vidí, kolik svobody a radosti jim to přinese, stávají se pro ně modlou. Tehdy zapomínají na své morální zásady a jdou si jen za novým cílem.

Panna
Kdybyste mohli, rozdáte i ty peníze, které zatím nemáte. Vaší velkou slabostí je pomoc jiným lidem. Bojíte se, že by vás považovali za skupane, proto jim raději dáte i své poslední peníze.

Přitom ve vymáhání dluhů jste nejhorší, protože nedokážete být na jiných lidí tvrdé a kvůli tomu se leckdy dostáváte do ztráty.

Top
DIVA.SK
Jak si do života přitáhnout věci, po kterých toužíte? Vsaďte na sílu manifestace
váhy
Z finančního hlediska se dokažte chovat rozumně, ale nevíte to dělat samy. Potřebujete mít nad sebou kontrolu, která bude sledovat zejména vaše velké rozhodnutí. Poproste někoho ze svých blízkých, kdo zároveň s vámi půjde do banky vždy, když budete mít podepsat nějakou půjčku či velkou investici.

štír
Klidně by se z vás mohly stát velké finančnických. V penězích se vyznáte dokonale. Přistupujete k nim pragmaticky a velmi vás baví svět čísel.

Dokážete se v tom perfektně orientovat a často i vaši kariéru ubíráte tímto směrem. Pokud někdo potřebuje takovou radu, jistě se obrátí na vás.

střelec
Všechno to závisí na vaší nálady. V jiných oblastech nebydlíte náladové, ale zde se divoce střídá vaše pragmatická povaha s tím, že si někdy potřebujete vyhodit z kopýtka a tehdy velmi nepřemýšlíte nad výdaji. Kvůli tomu vám pravidelně hrozí velké finanční ztráty.

Kozoroh
Velmi rady riskujete. Proto se neváháte pustit i do finančních trhů nebo se zajímáte o dlouhodobé či krátkodobé investice. Naštěstí máte dobře vyvinutý instinkt a pud sebezáchovy. Díky tomu se nikdy nedostanete do problémů a vždy z toho vytěžíte maximum.

Vodnář
Patříte mezi nejkreativnější znamení, proto byste se to neměli bát využít i ve finanční oblasti. Máte dobré úspory, tak je nějak rozumně investujte. Takto vám nepřinesou další peníze, což by byla velká škoda. Přidejte rozumnou míru risku a co chvíli budete dobře finančně zabezpečené.

ryby
Dávejte si pozor na vaši naivitu. Patříte mezi lidi, kteří si dokáží velmi rychle uspořit mnoho peněz. Jenže zároveň až příliš důvěřujete podvodníkům, kvůli čemuž se můžete stát terčem podvodů. Pokud si nejste v něčem jisté, raději se vždy poraďte s někým zkušeným.

Mohlo by Vás zajímat

PR článek