Sobota, 1 dubna, 2023
novinky
Home Rady a Návody V hlavní roli Vánoce, aneb 4 tipy, čím udělat radost babičce

V hlavní roli Vánoce, aneb 4 tipy, čím udělat radost babičce

-

Vánoce se nezadržitelně blíží a vy už možná začínáte přemýšlet, čím udělat radost svým blízkým. I když si mnozí řeknou, co by jim udělalo radost pod stromečkem, najdou se v našem kruhu rodiny i tací, kteří už vše mají a ani nenaznačí, co by jim udělalo radost. Čím tedy uspět u vaší babičky, aby ani letos nebylo pod stromečkem mrzení?

Vnoučata v rámečku

Co je víc než vnoučátka? Pokud tuhle myšlenku razí i vaše babička, jistě jí udělá radost rodinná fotka. Ať už preferujete klasickou fotku v rámu nebo fotoobraz, jistě nešlápnete vedle. Příjemnou změnou může být např. fotka na skle, kterou opatříte designově příjemným dřevěným stojánkem. Uvidíte, že se tato varianta bude vyjímat v jakémkoliv interiéru.

Hrnečkům odzvonilo, řekněte to poukazem

Je vaší životní filozofií “míň věcí, víc zážitků”? V tom případě zapomeňte na všechny hrnečky, dečky i portfolia čajů a zaměřte se na dárkové poukazy. Díky nim můžete darovat téměř cokoliv, od prohlídky zájmu až po čajový dýchánek v oblíbené kavárně. Buďte kreativní a udělejte radost něčím netradičním.

Od dechovky po jazz

I když vaše babička nebo maminka ani neví, co je to spotify, můžete jí předat alespoň spotify fotku ve skle – jedná se o skleněný rámeček, který je vyplněný motivem vaší oblíbené písničky. Najít můžete třeba tu, která hrála vašim (pra)rodičům na svatbě nebo kterou si vaše babička brouká téměř pokaždé, když k ní zajedete na návštěvu.

Oblíbené místo na očích

Hledáte originální dárek? Pak darujte mapu – a ne tak ledajakou. Můžete předat mapu místa, kde se vaši (pra)rodiče seznámili, oblíbený cíl procházek nebo místo, které je s vámi spjato z časů rodinných dovolených, když jste byli malí. Tento originální dárek jistě ocení každá babička, které bude připomínat nejen krásné místo, ale vzpomínky, které se k němu pojí.

Udělat radost nemusí být složité ani drahé, stačí se zamyslet, co váš blízký ocení a uvidíte, že se nebude jednat o nic náročného.

Mohlo by Vás zajímat

PR článek