Sobota, 1 dubna, 2023
novinky
Home pro Ženy Nečekané milování …

Nečekané milování …

-

Do jeho očí jsem zaměřila svůj zrak a chtěla jsem se v těch hlubokých zorničky utopit …

I dnes vám přinášíme erotickou povídku …

Překvapil mě stejně, jako ten podzimní déšť. Přestože se obojí dalo tak trochu předpokládat. Martin se ke mně přiblížil a já mu dívala do očí. Viděla jsem jak se mu rozšířily zorničky, když mi sáhl na rameno a řekl: „Pojď.“

Byla jsem úplně promočená. Nevěděla jsem, jestli mám běžet, nebo jít pomalu. Kýla deště se nade mnou roztrhla a já byla promočená do nitky během pár minut. Vše vypadalo na jednu velkou katastrofu. Můj zničený kabátek, promočené boty. Večer, který měl být v pátek odpoledne příjemný se najednou měnil na rozmazanou kaňky. Z očí mi vytryskly slzy bezmocnosti. Když najednou stál přede mnou. Martin. S deštníkem v ruce a já byla najednou ráda, že prší. Že můj rozmazaný makeup mohu přisoudit dešti. Položil mi ruku na rameno.

Měla jsem pocit, že ji tam podržel o něco déle. Nebyl to jen pocit. Usmál se na mě.

„Ahoj Dáša, schovej se,“ řekl, jakoby to už nebylo úplně jedno. Více promočená jsem být nemohla. NO moje drkotání zubů si nemohl nevšimnout. Pro nás oba to najednou byla příležitost.

V práci jsme spolu laškovali, usmívali se na sebe, vždy jsem měla pocit, že mezi námi může být něco víc. No vždy to bylo jen v tom, že jsme oba zadání. O tom, zda šťastně nepadlo nikdy ani slovo.

Kdysi jsem věřila, že náhody neexistují. A nebyl náhodou ani podzimní liják, právě v době, kdy Martinova manželka odcestovala na týdenní školení. A já jsem do nitky promokla asi tři metry od jeho vchodu.

„Můžeš se osušit,“ řekl a vzal mě za ruku. V tom momentě jakoby mu bylo jedno, že ho uvidí sousedé, že kráčím za ním jako zhypnotizovaná a užívala si ten pocit, jak dlouho mě už nikdo nedržel za ruku.

Když jsem byla zachumlaná v dece, zatímco moje věci dal nejprve do pračky a potom do sušičky, jsem se cítila jako v jiném světě. Doslova jako v jiném vesmíru. To by můj muž nikdy neudělal. Otevřel láhev vína, seděl naproti mně a naše oči se pokřižovali. Usmívali se na sebe i bez toho, abychom používali ústa.

Cítila jsem se šťastně, přestože jsem byla nahá, v cizím bytě, bez šatů, v cizí dece. Byl to moment, který přímo našeptával teď, nebo nikdy. A já jsem chtěla teď. Sáhla jsem mu na ruku, pohladila jeho klouby, které se nám občas setkali v práci při podávání knih. Už jsem ji neodtáhla.

FOTOGALERIE
Cítila jsem se šťastně, přestože jsem byla nahá, v cizím bytě, bez šatů, v cizí dece.
Zdroj: iStockphoto
„Děkuji,“ zašeptala jsem a usmála se. Mou ruku chytil jeho druhou dlaní. Bylo jasné, že dříve než zapípá pračka, budu před ním nahá. Přiblížil se blíž. Do jeho očí jsem zaměřila svůj zrak a chtěla jsem se v těch hlubokých zorničky utopit. Rodinný stereotyp si občas zaslouží prožít něco víc než jen stejné opakování každý den znovu a znovu. Martin byl příležitost, kolega, který se mi líbí, přitahoval mě a teď mě držel za ruku.

Sám se přiblížil k mým rtům a padl první polibek, který spojil naše cesty v jednu. Už se nedalo tvářit, že se nic nestalo. Ten polibek začal novou etapu mého života. Poprvé po mnoha letech jsem políbila jiného muže a po mém těle okamžitě proběhly husí kůži. Takové, jak jsem poznala před lety, ale už právě mnoho let nepřicházely. Martin si ke mně přisedl a prošel mi dlaní po noze.

Postupoval pod deku a já jsem si ji přestala křečovitě držet na hrudi. Byla jsem v ní ovinutá už jen provizorní a jen co se dotkl mého ramene a začal mi líbat krk, svezla se dolů a já jsem odhalila prsa i bradavky. Jakoby mi je chtěl Martin zahalit, jemně je chytil dlaněmi, ale to mě ještě víc vzrušilo. Mužské ruce na mých prsou. Jeho ruce, jeho něžnost a nové kroky k poznání.

Přisála jsem se mu opět na rty a už jsme se neoddělily. Naše jazyky šermovali ústy a bylo to tak vzrušující, až jsem se bála, abych mu mou šťávou nezašpinila deku. Proto jsem ji od sebe otiahla a svlékla mu tričko, pohladila mu hruď, prsa a směřovala dále dolů. Moje prsa se setkali s těmi jeho. Byla jsem nahá a poprvé vnímala jeho pokožku na té mé. Ticho jsem vzdychla, přitáhla si ho a prsty vešla do jeho kalhot. První jsem nahmatala jeho vztyčený penis.

Byl krásně pevný a vše bylo jasné. Pomalu jsem mu rozepnula zip, vysvobodila ho z trenýrek a přivítala v mých ústech. Bylo nádherné, olíznout mu žalud a procítit ty první chvíle našeho intimního spojení. Martin vzdychl a pohladil mi vlasy. Bylo to neskutečně krásné, jak se mě jemně dotýkal. Nic nešil a každý pohyb jsme si dokonale užívali. Stáhl si kalhoty, rozprostřel pod námi deku, ve které jsem byla zakroucená a ani jsem se nenadála a obepínala jsem ho svými stehny.

Bylo úžasné cítit jeho vzrušení na mých pyscích. Líbali jsme se, usmívali a jeho úd stál před vchodem do mě. Pohladila jsem ho po zadku a jemně potlačila. První vniknutí bylo pohádkové.

Mohlo by Vás zajímat

PR článek