Sobota, 1 dubna, 2023
novinky
Home pro Ženy 5 tipů pro domácnost v bohémském stylu

5 tipů pro domácnost v bohémském stylu

-

Oblíbili jste si boho styl bydlení pro jeho osobitost, rozmanitost nebo originalitu? Inspirujte se tipy, jak vnést do vašeho domu nebo bytu duši. Vyberte si dekorace, praktické doplňky, ale nezapomínejte ani na to, co vás vystihuje.

1) Nebojte se dekorací

Určitě už jste slyšeli, že dekorace do domácnosti jsou jen lapače prachu a budou vám vadit při úklidu. Nemusíte mít police ani skříně plné sošek, vybírejte s citem a klidně nechte krásu v jednoduchosti. Vyberte si originální vázu, přidejte praktický svícen a do pozadí postavte fotorámeček s rodinou fotografií. Přibližte ostatním svou rodinu a vneste do bydlení osobitost.

2) Útulno vede

Většina z nás by si nevybrala nudné a strohé bydlení. Nejvíc vede útulné bydlení, které vás potěší nejen na první pohled, ale také svou funkčností. Přidejte do svého bytu a domu bytový textil, ať už se jedná o různé přehozy, polštáře nebo deky. Vytvořte dojem takového interiéru, ze kterého se vám nebude chtít ani odcházet.

3) Inspirujte se

Vzpomeňte si na romantickou dovolenou u moře nebo wellness pobyt v luxusním hotelu. Co vás zaujalo na první pohled? Byla to uklizená koupelna s ručníky, které jsou smotané do ruličky nebo vás ohromil luxusně prostřený stůl, svádějící přímo k posezení? Inspirujte se vneste tyto nápady i do svého bydlení.

4) Neotřelé kombinace

K boho stylu bydlení neodmyslitelně patří neotřelé kombinace. Nebojte se kombinovat barvy, materiály i struktury. Vyberte si do svého domu oblíbené barvy, které se vám líbí a nebojte se i mírné přeplácanosti. Boho podpoříte i přírodními materiály a množstvím květin. Ty by v domě rozhodně neměly chybět.

5) Kupujte a vyrábějte

Nakupte si nábytek, ale také vybavení do koupelny, kuchyně a dalších místností z pohodlí vašeho domova. Vyberte si dekorace, které vás budou bavit a budete se na ně rádi dívat. Vyberte si praktické a funkční pomocníci, kteří vám zjednoduší práci, například v kuchyni nebo pracovně. Nebojte se přiložit ruku k dílu a některé z dekorací a doplňků do bytu si vyrobte. Vyzkoušejte například macramé a patchwork.

Mohlo by Vás zajímat

PR článek