Sobota, 1 dubna, 2023
novinky
Home Rady a Návody Jak vybrat muži spodní prádlo, aby dobře sedělo?

Jak vybrat muži spodní prádlo, aby dobře sedělo?

-

Jakýkoli kousek oblečení, který nosíme, ovlivňují módní trendy a nové materiály. Na prvním místě při výběru je však stále pohodlí a příjemný pocit při nošení. Jak vybrat spodní prádlo, aby vyhovovalo?

Při výběru pánského spodního prádla bychom se měli zaměřit především na střih a vybrat takový, který muž preferuje. Volit můžeme mezi třemi základními typy střihů, což jsou boxerky, slipy a trenýrky.

Trenýrky

Nabízí široký střih s volnými nohavičkami, což znamená, že nikde nic netlačí ani neškrtí. Na nošení jsou příjemné, ale obezřetní musíme být při sportu a pohybové aktivitě. Volný střih totiž nenabízí moc velkou oporu pro intimní partie, což může být právě při sportu dost nepříjemné. U trenýrek je důležité zvolit také správnou velikost, protože příliš velké prádlo se bude pod oblečením zbytečně krčit a přebytečná látka rolovat, což může způsobovat podráždění kůže nebo její otlaky.

Boxerky

Upnutý střih s nohavičkami kopíruje tělo a má tvarovaný klín. Boxerky zaručují nejvyšší pohodlí při pohybu, protože poskytují dobrou oporu mužským partiím. Opět je však důležitý výběr správné velikosti. Ploché švy zaručují vyšší pohodlí, nikde nic netlačí a nedráždí kůži. Podle žen sluší každému typu postavy a jsou nejvíce sexy.

Slipy

Mají své fanoušky i odpůrce napříč generacemi, proto nebo přesto se stále drží na předních příčkách žebříčku popularity. Jsou anatomicky tvarované, kopírují postavu, nemají nohavičky a hodí se pro volný čas i sport. Jsou pohodlné a poskytují perfektní oporu choulostivých partií, proto jsou velmi oblíbené i u profesionálních sportovců. Pod upnutým oblečením jsou téměř neviditelné a nijak neomezují v pohybu.

Různé střihy jsou vhodné pro různé aktivity i běžné nošení. Záleží tak především na preferencích konkrétního muže, kterým dá přednost. Pokud známe jeho vkus, je následně snadné vhodné prádlo vybrat.

Mohlo by Vás zajímat

PR článek