Sobota, 1 dubna, 2023
novinky
Home pro Ženy Elegantní, ale stále sexy! To je nový trend, který nastolili naši návrháři

Elegantní, ale stále sexy! To je nový trend, který nastolili naši návrháři

-

Molo plné módních skvostů, překvapení, ale i známých tváří.

Módní trendy 2021 podle našich návrhářů
Podzim patří po celém světě fashion week, představuje se na nich tvorba nejlepších umělců a známých značek! Jinak tomu není ani u nás, kdy už minulý měsíc odstartovali módní dny v Bratislavě, známé jako BMD a my jsme měli možnost nahlédnout do světa módy na Slovensku.

Foto
DIVA.SK
Molo plné známých tváří! Prohlídky Jany Pištejovej i Jasmin byly TOP závěrem módních dní
Jelikož náš již brzy čekají další módní dny, vraťme se ještě na chviličku k trendům, které právě nastolili Slovenské návrháři i Bratislavské módní dny, a které jsme si ještě neukázali.

Podívejte se, co se bude v nejbližším období nosit. Na své si přijde každý …

Zuzana háková
Návrhářka Zuzana háková tentokrát v kolekci předvedla nesmírně trendy kousky. Mohli jsme vidět dost krémové, ale i neonové či tmavších barev. Zuzana se soustředila na ženské střihy, sukně, zajímavé topy, ale i šaty či kabátky.

Opět se mezi kousky objevily pro ni typické sametové materiály. Velmi zdařilá a nositelná kolekce, která zaujala oko běžného diváka.

FOTOGALERIE
Kolekce Zuzany hákové na BMD 2021
Zdroj: Norbert Marci
rozborem Couture
Návrhář Róbert Rozbora opět představil velmi elegantní kousky, které by se daly nazvat i jako nenápadné, ale zároveň praktické. V kolekci jsme však měli možnost vidět i průsvitné bílé a černé šaty, kterými celou prohlídku oživil.

Jeho tvorba je typická nositelností, pohodlím a kvalitními materiály, a to dokázal i tento rok. Nejde o žádné trendy výstřelky, ale o praktické kousky do práce.

FOTOGALERIE
Rozborem Couture kolekce na BMD 2021
Zdroj: Norbert Marci
poner
Česká značka, která patří dvěma sourozencům nezklamala. Prohlídka, jakož i jednotlivé kousky, byly dechberoucí. Krásné materiály, barvy i střihy. Poner představil hned několik nádherných maxi šatů, které byly přímo dokonalé.

Ať už šlo o bílé šaty s padlých rameni a průsvitnou sukní, které měla na sobě Simona Simanová nebo smaragdové šaty s výstřihem nebo krémové s páskem a nasbíraných látkou na dekoltu. Jejich tvorbu oblibě i hodně Slovenská a českých známých tváří.

FOTOGALERIE
Poner kolekce na BMD 2021
Zdroj: Norbert Marci
Jenny Jeshko
Kolekce Jenny Jeshko sestávala z velké části z černé barvy. Návrhářka představila sexy kousky, šaty sukně či kardigany.

Využila průsvitné látky, satén, ale i latex či bavlnu. Šlo o zajímavé kousky, které byly jedinečné právě díky kombinaci několika materiálů v jednom kousku.

FOTOGALERIE
Kolekce Jenny Jeshko na BMD 2021
Zdroj: Norbert Marci
Lombardi Fashion House
Na molu nechyběla ani pánská móda, a jak jinak jejím zástupcem byla velmi známá a populární značka Lombards Fashion House. V kolekci jsme měli opět možnost vidět zajímavé potisku na sakách, slim FITOVAL kalhoty a krásné spodní prádlo, které se na sexy modelech vyjímaly.

Velmi půvabná prohlídka s krásnými kousky a ještě krásnějšími modely. Na pódium opět zavítal i Ego.

FOTOGALERIE
Kolekce Lombardi Fashion na BMD 2021
Zdroj: Norbert Marci
Eva Beňová
Návrhářka Eva Beňová předvedla různorodost v materiálech, ale i střizích a potiscích. Zajímavými kousky byly vesty či šaty s nevšedním printem a rozparky na rukávech.

Potisk na vestách připomínala částečně kobercové vzory, ale o to netradičnější celá kolekce působila. Kromě barev jsme měli možnost vidět i neutrálnější barvy jako šedou či bílá. Velmi pěkná směs všehochuti.

FOTOGALERIE
Kolekce Evy Beňové na BMD 2021
Zdroj: Norbert Marci
Radovana Svýbová
Na molu během představení kolekce Radovan Svýbovej nechyběla podzimní barvy, teplejší materiály a svetrovina. Radovana se opravdu pohrála s materiály a ze svetrové látky udělala sukně, šaty i samotné svetry.

Její kolekce měla podzimní nádech a barvy, které použila, byly jedinečné a odlišné od ostatních. Mohli jsme také vidět zajímavá kabáty a detailní zpracování rukávů, které byly v různých tvarech.

FOTOGALERIE
Kolekce Radovana Svýbovej
Zdroj: Norbert Marci
Kávoholik
Najjedinečnejšou prohlídkou byla kolekce značky Kávoholik, která představila tradiční kousky inspirované Ludvíkem Štúra, Ostroľudskou, Beňovský, Bátoričkou, Jánošíkem či Štefánikem.

Během prohlídky hrála píseň Kořeny, která má krásný text a všichni diváci si nesmírně užili celkovou atmosféru. Na pódiu se role modelů na pár minut zhostili Karin Haydu, Zuzana Vačková, Roman Pomajbo, Juraj Bača a Peter Batthyany.

Mohlo by Vás zajímat

PR článek