Sobota, 1 dubna, 2023
novinky
Home pro Ženy Kauza tohoto týdne: Další obvinění ze sexuálního obtěžování, známá modelka se po...

Kauza tohoto týdne: Další obvinění ze sexuálního obtěžování, známá modelka se po letech rozhodla promluvit

-

Blurred Lines sklidil před 8 lety ve světě nesmírný úspěch. Emily Ratajkowski však na toto natáčení nezmiňuje nejlepší …

nevhodné dotyky
Modelka Emily Ratajkowski se rozhodla, že napíše knihu s názvem Mé tělo, v níž mimo jiné zmiňuje i natáčení videoklipu Blurred Lines, jehož hlavní hvězdou byl charismatický zpěvák Robin Thicke.

Video si prohlédlo více než 762 milonů lidí. Jednou z účinkujících modelek byla právě i Emily, která nemá s nahotou žádný problém, jak dokazuje téměř denně i na svých sociálních sítích.

FOTOGALERIE
Emily Ratajkowski, Robin Thicke
Zdroj: Profimedia
Tento videoklip byl však pro ni údajně obzvlášť nepříjemný, o čem se rozhodla v knize promluvit. Robina bez okolků obvinila z toho, že se během natáčení nevhodně dotýkal její poprsí.

Na vině prý byl alkohol …
Emily je sice velmi otevřená vůči nahotě, ale doteky jsou už něco jiného. Jak bude známý zpěvák na toto obvinění reagovat, je sporné.

K incidentu navíc mělo přijít, když byl Robin na natáčení opilý.

„Z ničeho nic jsem najednou ucítila studené ruce, které mi zezadu svíraly prsa. Instinktivně jsem se vzdálila a ohlédla se na Robina, on se hloupě zašklebil. Pamatuji si, že jsem se pak vyhýbala očnímu kontaktu a cítila jsem se zahanbeně, „prozradila Emily pro The Sunday Times of London.

FOTOGALERIE
Emily Ratajkowski
Zdroj: Profimedia
Proč se Emily rozhodla promluvit až teď? Vyjádřila se pro časopis People: „V té době jsem byla neznámá modelka, kdybych si stěžovala nebo něco řekla, nebyla bych tam, kde jsem dnes.“

Samotný kameraman při této scéně zastavil natáčení a zakřičel, že na dnes končí, protože viděl, že se Robin Thickespráva nevhodně. „Nikdy by takové nic neudělal, kdyby byl střízlivý,“ řekl Martel.

Sexuální obtěžování je bohužel stále aktuální problémy světa
Emily patří mezi ženy, které mohou na první pohled působit otevřeně různým věcem, podle jejího sebeprezentace na Instagram nemá problém své tělo ukazovat úplně nahé. A možná právě to vzbuzuje u mužů pocit, že si mohou dovolit více, jakoby se patřilo.

A ona sama už v minulosti hovořila o sexuálním obtěžování. V roce 2012 během spolupráce s Jonathanem Leder, Emily prý navrhl nahé focení, při kterém jí neustále naléval víno až tak, že byla velmi opilá a poté ji sexuálně obtěžoval. On však její tvrzení prohlásil se nepravdivé.

FOTOGALERIE
Emily Ratajkowski
Zdroj: Profimedia
Sexuální obtěžování je tématem, která se řeší roky a stále se bohužel objevují nové a nové oběti. Nejedna hollywoodská hvězda přiznala obtěžování či dokonce znásilnění, pro které měly újmu na psychickém zdraví do konce života. Mezi oběti patří i Lady Gaga, která si prožila peklo, které by nepřála nikomu na světě:

Mohlo by Vás zajímat

PR článek