Úterý, 6 června, 2023
novinky
Home pro Ženy Věděli jste, že krize vrcholí před padesátkou? Poradíme, jak na ni

Věděli jste, že krize vrcholí před padesátkou? Poradíme, jak na ni

-

Určitě jste již slyšeli o existenci středního věku a jeho následné krizi. Je to samozřejmě propojeno napříč různými aspekty. Přibývající věk, odchod dětí z domova, změna postavy díky hormonům, ale stranou nezůstává ani samotná tvář. Dobrá zpráva je, že nemusíte podléhat krizi středního věku.

Jak vzlétnout zase vzhůru

Je sice pravdou, že velmi jednoduše se říká o změně, ale hůře se provádí, zvláště pokud ji budete neustále odkládat. Pojďme se ale nejdříve podívat na to, proč vlastně především ženy upadají do pocitu, že vše končí, když se začnou objevovat první vrásky. Zřejmě za tím stojí to, že vše souvisí s přibývajícím věkem a dostávají se pomalu do fáze, kdy začne opět nová etapa životního běhu. Samozřejmě věk dá o sobě v první řadě vědět na obličejové části. Ovšem není třeba nechat věci zajít daleko, kdy již nebude síla se rozhodovat změnit cokoliv. Pojďme se podívat na estetickou kliniku v Praze, kde se neustále pracuje na zkrášlování. Avšak metody jsou tak zajímavé a netradiční, že je až neuvěřitelné, co vše se dá v současné době vylepšit a vše bez bolestí.

Zapomeňte na složité plastiky nebo operace

Pokud se zaměříme na obličej, tak samozřejmě je zde nejvíce částí, které potřebují trochu podpořit a vyburcovat k činnosti. Přirozeně se to dotýká pokožky, která se začíná proměňovat, a objevují se vrásky. I ty dokáží změnit svoji podobu a prohloubit se až do rýh. Tady pomáhají různé přístroje, které za pomoci moderní technologie vyrovnávají pokožku a tím ji svým způsobem vyhlazují. V některých případech se navrhne použití niťového liftingu a ten se postará již o úplně hladkou kůži. Rozhodně tento proces hodně omladí.

Ani rty nepotřebují žádný operativní zákrok, stačí je podpořit kyselinou hyaluronovou. Zvětšení rtů provádí specializovaný lékař, který samozřejmě dokáže rozpoznat jaký tvar je ideální pro každého jednotlivce.

Oční víčka, pokud samozřejmě to necháte dojít až tak daleko, že se stanou příliš povislá, tak budou vyžadovat operativní zákrok. Nicméně ne takový, který se běžně doposud provádí v plastické chirurgii. Zde se vše provádí s ohledem na krásu, tudíž ani jizvy nejsou viditelné. Dokonce i rekonvalescence je poměrně rychlejší. Plastika očních víček sklízí v současné době úspěch a čím dál více lidí se objednává na tento šetrný zákrok.

Mohlo by Vás zajímat

PR článek