Úterý, 6 června, 2023
novinky
Home Rady a Návody Ty jiskry se už nedají skrýt! Od hádky se Agáta s Braněm...

Ty jiskry se už nedají skrýt! Od hádky se Agáta s Braněm posunuly k nové lásce

-

Láska na pracovišti – jaký máte na ni názor? Vztahy mezi kolegy jsou poměrně časté. Trávíme spolu hodně času, proto velmi rychle přeskočí i první jiskra …

Seriál Nemocnice: Od aférky, přes hádky až ke nové lásce
Nevyhnuly se jí ani dvě postavy ze seriálu Nemocnice. Mezi nejmladšími lékaři vzniká silné pouto a jejich city jsou již nepřehlédnutelné. Agáta Jánošová a Braňo Srnčík jsou v seriálu Nemocnice dva mladí medici. Jejich postavy si zahráli herci Anna Nováková a David Uzsák. Začínající lékaři se znali už z vysoké školy. Tam měli nejprve mezi sebou aférku, po níž se jejich vztahy zhoršily.

FOTOGALERIE
seriál Nemocnice
Zdroj: TV JOJ
Nakonec nastoupili do stejné nemocnice, kde se to všechno mezi nimi ještě více vyostřovaly. Agáta a Braňo se často hádali a zejména Srnčík dělal své kolegyni podrazy, které pro ni nebyly příjemné.

Protekčního synek bohatých rodičů však narazil na několik problémů, ve kterých mu pomáhala právě jeho bývalá spolužačka. Zřejmě právě to mezi nimi prolomí ledy a konečně si k sobě najdou cestu.

Příběhy z lékařského prostředí, které jsou propleteny soukromými osudy doktorů a sestřiček zaznamenali mezi diváky velký úspěch. Další část seriálu Nemocnice uvidíte na obrazovkách televize JOJ každé úterý a čtvrtek.

Skončí nakonec spolu?
Události z ostatních dílů napovídají tomu, že se mezi mladými mediky rýsuje nový vztah. Od nenávisti je to však ke lásce často velmi blízko. Proto po rušném období přichází mezi ně úplně jiná atmosféra.

FOTOGALERIE
Skončí Agáta a Braňo nakonec spolu?
Zdroj: TV JOJ
Najednou to mezi nimi častěji jiskří a už ani jeden z nich neskrývá, že jsou si stále bližší. V následujících částech proto zřejmě uvidíme, jak se Agáta a Braňo sblíží a najdou si k sobě cestu, přestože jsou zcela odlišní.

Zatímco Srnčík je typickým špatným chlapcem, kterému cestu životem připravily rodiče, Jánošová je laskavá a trochu naivní mladá žena, která však tvrdě jde za svými sny. No právě takový rebelové jsou pro nás často největším lákadlem a kvůli tomu si najdou k sobě cestu i hvězdy jojkárskeho seriálu.

Chtěli byste, aby se Braňo a Agáta dali dohromady? zahlasujte:

ne
ano
ODESLAT

  • Povinné otázky
    Vztah na pracovišti přináší radosti i komplikace
    O lásce na pracovišti mají mnozí lidé negativní názory. Obávají se, že příliš mnoho společně stráveného času může zkazit jejich vztah a v konečném důsledku se budou jen hádat. Všechny páry potřebují alespoň malou pauzu, když si od sebe během dne odpočinou, aby si tak byli vzácnější.

Mohlo by Vás zajímat

PR článek