Sobota, 1 dubna, 2023
novinky
Home pro Ženy Jak vybrat dárek pro svůj protějšek

Jak vybrat dárek pro svůj protějšek

-

Slavíte s partnerem výročí, chcete mu vybrat vhodný dárek k narozeninám, k svátku nebo mu udělat radost jen tak? Poradíme vám, jak vykouzlit svému protějšku úsměv na rtech. Vsaďte na dárky, které pobaví a každý den připomenou, jak vám na druhém záleží.

Praktické i designové

Vybíráte dárek pro svůj protějšek a máte pocit, že už vám dochází nápady? Co takhle vybrat praktické a současně i designové dárky? Sáhněte například po sklenicích na víno, které oceníte nejen při oslavě výročí nebo narozenin, ale také při popíjení oblíbeného vína při společném romantickém večeru ve dvou.

Vhodným dárkem může být také hrnek se jménem, nebo podle typu oblíbeného nápoje mini hrníček nebo XXL hrnek. A rovnou k němu přiložte do balíčku i oblíbený horký nápoj, ať už se jedná o kávu, čaj nebo kakao. Originálním nápadem je také domácí horká čokoláda nebo třeba pečený čaj.

Na památku, ale i použití

Nejlepší dárek je takový, který můžete používat každý den. Patří mezi vaše oblíbené dárky například bonboniéra nebo řezaná květina? Tyto dárky určitě potěší, ale věřte, že protějšek je možná neocení, a to i z důvodu, že bonboniéra se rychle sní a květina uschne.

Vyberte trvalé dárky, které budou společné slavení připomínat delší dobu. Skvěle se hodí například dekorace do domácnosti. Mezi nimi vyberte vtipné cedule, hodiny, fotorámečky nebo rohožky. Tyto dárky budou dům nebo byt zdobit denně a navíc vždy obdarovanému připomenou, že jste na něj mysleli a chtěli mu udělat radost.

Dárek na míru

Skvělým tipem, jak vybrat nejlepší dárek, je zaměřit se na to, co má váš protějšek rád a co ho baví. Vyberte dárek na míru podle koníčků. Můžete zvolit dárky pro myslivce, pro pracanty nebo třeba pro kutily. Pokud je oblíbeným hobby vašeho protějšku rybaření, houbaření nebo cestování, vsaďte na hrnek s touto tématikou.

Mohlo by Vás zajímat

PR článek